امکان از بین بردن آسیب های جزئی کاغذ دیواری ها 

وسایل بسیار زیادی در محیطی که ما زندگی میکنیم وجود دارد و همه این وسایل در معرض اسیب هستند.کاغذ دیواری ها  هم به عنوان یکی از این وسایل شناخته میشوند که شما میتوانید با بررسی چگونگی رفع این اسیب ها در این مطلب به زیبا سازی محیط بیشتر اهمیت بدهید.

گاهی اوقات آسیب ها بسیار جزئی هستند و نیاز به یک تکه ی اضافی برای پوشیده شدن ندارند . در این مواقع یک مداد شمعی ، خودکار یا مداد همرنگ با کاغذتان کافی است میتوانید آسیب دیده گی جزئی را طوری با رنگ مشابه نقاشی کنید که معلوم نباشد سپس برای یکدست کردن آن میتوانید چند لایه دستمال کاغذی بر روی آن قرار داده و سپس آن را اتو کنید .

امکان ترمیم درز های کاغذ دیواری

زیبایی در انجام هر کاری دارای اهیمت بسیار زیادی است.شما میتوانید این اهمیت را نادیده بگیرید اما شک نداشته باشید که تاثیری سو بر پیشرفت شما در ارتباطات خواهد داشت.به همین منظور ما میخواهیم در این مطلب به شما نکته های بسیار ریزی درباره زیباتر سازی کاغذ دیواری ها بیان کنیم.

گاهی اوقات به خود دیوار پوش آسیبی نمیرسد و رول های کاغذ پس از گذشت مدتی از طول عمرشان از قسمت درز از هم جدا می شوند این اتفاق معمولی است و اگر با چنین صحنه ای مواجه شدید اصلا نگران نشوید این موضوع به راحتی قابل حل هست .ابتدا دست به کار شوید و کاغذ درز را از مغازه های فروش کاغذ های دیواری تهیه کنید .سپس آن قسمتی از درز را که جدا شده است بلند کنید و به کمک قلمو چسب را به آن قسمت بمالید و مجددا کاغذ را بر روی دیوار محکم کنید .مجددا برای جلوگیری از تشکیل حباب در زیر آن می توانید از غلتک استفاده کنید  و در آخر نیز با یک دستمال تمیز اضافه ی چسب را تمیز کنید .یک راه حل دیگری که برای از بین بردن حباب ها وجود دارد این است که به کمک تیغ یک ضربدر کوچک بر روی حباب ایجاد کنید تا هوای زیر آن تخلیه شود .

کاغذ دیواری

پارکت لمنیت